Revista Fabulos: Bebe Rexhën e quan “Mbretëreshë” Bebe Rexha ka mbuluar ballinën e revistës britanike “Fabulos”.

Kjo revistë pohon se Bebe Rexha është e pandalshme dhe ylli i ardhshëm i muzikës Pop.

Këngëtarja shqiptare ka folur për suksesin dhe si ka arritur të mbijetojë në industrinë e muzikës.

Revista e cila do të dal në shtije këtë të diele (15 janar) Beben e ka konsideruar “Mbretëreshë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here