Ne numrin e fundit te muajit Mars revista e njohur e modes ne Shqiperi “Anabel”, ne kopertinen e faqes se pare, ka nje foto gjigande dhe nje rrefim ekskluziv te Adelina Ismajlit per te dashurin e saj te jetes.

Fotoja ne kopertinen e Revistes Anabel, eshte kopje origjinale e kopertines se Filmit “Blow”, te aktoreve te njohur Hollivudiane Jonny Depp dhe Penelope Cruz.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here