Ky është padyshim një ndër resortet më luksozë dhe më të shtrenjtë në botë.

Aty kanë pushuar miliarderë nga mbarë bota dhe yje të Hollivudit.

Madonna, Beyonce dhe Brad Pitt kanë qenë klientë të resortit në ishullin Amanpulo në Pamalican Island.

Ai ndodhet në Filipine dhe mund të shkohet vetëm me avion nga Manila.

Mund të mbajë 12 persona maksimumi.

Ka gjithë luksin e nevojshëm, një staf të madh madje edhe kënëgtarë.

Madonna ka shpenzuar 6,2 mln dollarë në një muaj qendrim në këtë ishull.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here