Disa muaj më parë, reperja e njohur Baby G u përfol se ishte arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi u kap me lëndë narkotike.

E ftuar në emisionin “Why Not”, Baby G foli edhe për marrëdhënien e saj me marijuanën, për të cilën është përfolur për shkak të klipeve që bën.

Reperja tregoi se në klipin ku u pa duke e dredhur, ishte duhan, jo marihuanë. Intervista vazhdoi me pyetje rreth konsumimit të lëndëve narkotike dhe vizitën e Baby G në Lazarat, fshat i cili njihej për kultivimin në masë të kanabisit.

Roza Lati: Ke qenë në Lazarat?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here