Ata postonon shpesh foto së bashku, por duke mos pranuar se janë në një lidhje.

Reperi Gent Fatali duket se është dorëzuar më në fund dhe ka pranuar marrëdhënien e dashurisë me partneren e tij Rozafa.

I ftuar në programin “Rudina” djaloshi simpatik nuk mundi ta mohonte më lidhjen e tij, ndonëse e pranoi në mënyrë indirekte.

I pyetur nga Rudina Magjistari se si duhet të jetë partnerja e Gentit reperi ju përgjigj:

“Duhet të jetë si Rozafa. E bukur, e qetë, e kuptueshme, më jep suport”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here