‘Offchestra’ janë një nga bendet e njohura në Kosovë të cilët bëjnë muzikë dhe përpunime interesante, të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim në tregun tonë.

Gazeta Express, merr vesh se ata tash e një kohë janë duke punuar në një këngë që do ta sjellin në bashkëpunim me reperin e njohur të Baba Stars, Onatin.

Kjo këngë thuhet se do të jetë ritmike. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here