Kënga që do të lansohet së shpejti nga këngëtarja e ndjerë Amy Winehouse përmban një nderim nga reperi Nas i cili ishte regjistruar pas vdekjes tragjike.

Këngëtarja ndërroi jetë në korrik dhe familja e saj planifikon ta lansojë albumin ende të pa dëgjuar të Amyt, pritet të ndodhë kjo më 11 dhjetor në katërmujorin e vdekjes së saj.

Tashmë në radiot e Londrës kanë filluar të dëgjohen dy këngë ta albumit, ndër të cilat edhe “Like Smoke” një bashkëpunim me hip hop yllin Nas, i cili pas vdekjes së Amyt ia bashkangjiti këngës një pjesë ku nderon atë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here