Reperi A.$.A.P Rocky ofendon rëndë Rita OrënKëngëtarja Rita Ora ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve roze botërore, por jo për muzikën e saj.Në fakt, reperi amerikan A.$.A.P Rocky në këngën e re përmban disa fjalë ofenduese për këngëtaren shqiptare.

“Ju betohem se lavirja Rita Ora ka një gojë të madhe. Herën tjetër kur ta shoh, do të ndryshoj drejtim. Do ta godas laviren sepse e meriton të largohet jashtë…”, janë vargjet që i kushtohen Orës.

Madje, reperi pohon se ka pasur marrëdhënie seksuale me këngëtaren e hitit “Poison”.

Megjithatë, mediat botërore kanë mëdyshjet e veta pasi që reperi dhe këngëtarja prishtinase nuk janë parë të afërt me njëri-tjetrin.

Mbetet të shihet se si do të veproj Rita, pasi që ajo deri më tani nuk ka reaguar në lidhje me pohimet e reparit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here