Remzie Osmani shko në koncertin e Adele Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani, ka bërë të ditur se është duke ndjekur live koncertin e këngëtares së famshme Adele.

Ajo përmes disa fotografive të postuara në Facebook ka thënë se “Unë erdha edhe ADELE po vjen…”, së bashku më këtë shkrim ajo ka postuar edhe disa fotografi të saj, transmeton Indeksonline. Ajo atje është së bashku më bashkëshortin e saj dhe me shoqërinë e tyre siç edhe shihen në fotografi.

Në prapavi të fotografive shihet një publik i madh që është mbledhur për të dëgjuar këngëtaren me “Zeri sherues dhe magjik – Adele live ne Koncert”, siç ka shkruar edhe Remzie Osmani.

Remzie Osmani shko në koncertin e Adele

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here