Remzie Osmani na përshendet nga AntaliKëngëtarja Remzie Osmani ka nisur pushimet e saj në Turqi.

Ajo sot ka publikuar fotografi nga Antalia ku po i kalon pushimet bashk me familjen e saj, përciell Magazina.al

Këngëtarja në mëngjesin e hershem ka publikuar disa fotografi, ku shihet me syze dhe plot stil në Antali.

Remzie Osmani na përshendet nga Antali

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here