Remzie Osmani: M’i lini fëmijët rehat Remzie Osmani, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, ku ka arritur të pëlqehet nga të gjitha gjeneratat.E duke qenë kaq e pëlqyer, jeta e saj private kohëve të fundit është vënë në fokus të medias.

Po ashtu pjesë e lajmeve rozë janë edhe fëmijët dhe bashkëshorti, ku jeta dhe profesionet e tyre nuk kanë të bëjnë fare me skenën dhe jetën publike.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth kësaj duke iu thënë gazetarëve që fëmijët t’ia lejnë rehat.

Se çfarë ka thënë më shumë për këtë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here