Remzia vjen me këngën ‘Sokoli i nanës’Remzia së shpejti me videoklipin e këngës ‘Sokoli i nanës’.Këngëtarja Remzie Osmani ka ndarë me fansat fotogarafitë e reja nga klipi që pritet të lansohet së shpejti.

Kënga më e re nga Remzia është me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu ndërsa videoklipi është punuar nga EMFcreative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here