Shpend Ahmeti njihet edhe si njeri që di të argëtoj edhe miqtë.

I pari i kryeqytetit kosovar Prishtinës, Ahmeti është parë së fundi në një lokal nate teksa ka marr mikrofonin në dorë dhe të këndojë.

Shpendi shihet në video e publikuar prej nënkryetarit prishtinas Dardan Sejdiut me anëtarin tjetër të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Hysaj.

Kujtojmë se zgjedhjet parlamentare në Kosovë do të mbahen më 3 qershor.

Read more: http://www.tetova1.mk/2017/05/25/relaksohet-shpend-ahmeti-kendon-karaoke-video/#ixzz4iAUdYz39

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here