Relaksohen Rozana dhe Olti në të njëjtën jacuzziPushimet e vjeshtës për këngëtaren Rozana Radi dhe për opinionistin Olti Curri në Turqi duket se nuk kanë përfunduar. Ata kanë publikuar foto të shumta së bashku dhe mesa duket janë i shijuar mjaft këto ditë relaksi.

Një foto e cila ka tërhequr vëmendjen ka qenë Olti dhe Rozi të dy brenda një jakuzzi.

“Po i mesoj notin Rozana Radit se mos kendon ndonje kenge me det edhe te jete brenda…,”-shkruan Curri krahas fotos. Vetëm pak kohë më parë Rozana ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Për me pas një Roze”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here