Learta Jakupi prej se është bërë reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli është bërë lajm në mediet rozë.

Çfarëdo që ajo bën, bie në qendër të vëmendjes.

E së fundmi Learta zbulon së fundmi se ajo është fanse e këngëtares së njohur Leonora Jakupi.

Learta në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi ku shihet duke dëgjuar këngën më të re të këngëtares.

Kjo këngë si duket po i pëlqen shumë Leartës dhe është ndër të preferuarat e saj./Gazeta Express/7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here