Ish-i dashuri i Kim Kardashianit, Reggie Bush dëshiron që ajo t’i kthehet prapë atij.

Pavarësisht që trashëgimtarja e pasur do të martohet, ylli i NFl’së Reggie Bush, e dëshiron prapë bukuroshen brune.

Madje, ai i ka dërguar asaj mesazhe telefonike dhe mesazhe me zë duke i thënë se e dashuron.

“Ai vazhdimisht dërgon mesazhe të këtilla në drejtim të saj duke i thënë se ka gabuar që nuk është martuar me të”, tha një burim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here