Reese Witherspoon fejohet me Jake GyllenhaalWitherspoon ka nxitur spekulimet se ajo është fejuar me të dashurin e saj, Jake Gyllenhaal, pasi është parë duke mbajtur një unazë të arit në gishtin e saj të martesës.

Reese Witherspoon dukej e ngazëllyer dhe e tregonte haptas unazën e saj te fejeses. Ajo e mbante gishtin lartë për njerëzit, madje edhe e theksoi atë kur u fut në veturë”, ka thënë burimi.

Ende as zëdhënësi i Reese e as ai i Jake Gyllenhaal, nuk i kanë komentuar këto thashetheme.

Kjo hera e parë që dyshja raportohet se janë fejuar, që kur ata filluan lidhjen në vitin 2007.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here