Futbollisti i njohur shqiptar Redi Jupi bëhet baba për herë të dytë.

Ai është larguar nga Shqipëria për në Paris pikërisht për lindjen e fëmijës së tij të dytë të cilit akoma nuk i dihet seksi.

Fëmija e parë e futollistit është vajzë dhe Redi e dëshirontë shumë një djalë .

Redi u rikthye në Shqipëri në vitin 2006 dhe pas dëmtimit në kaviljen e tij është detyruar të shkëputet nga futbolli për t’iu përkushtuar televizionit si analist sportiv

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here