Recipetat 2.2 milione euroRecipetat e firmes Victoria’s Secret jane legjendare. Cdo vit, perpara blerjeve te Krishtlindjeve, shtepia e famshme amerikane e te brendshmeve prezanton recipetat me te shtrenjta ne bote, te krijuara me diamante dhe gure te tjere te cmuar.

Me kete rast eshte zgjedhur edhe “engjelli” qe do t’i mbaje veshur, modelja e famshme e Victoria’s Secrets, Marisa Miller.

Ekstravaganca e fundit e pagezuar me emrin “Harlequin Fantasy Bra”, me 2.300 diamante,  22 rubine vlen 2.2 milione euro.

Rekordi i fundit i ketij lloji ka qene ai i vitit 2001, kur Heidi Klum veshi nje pale recipeta me vlere 12.5 milione dollare. /tch/

1 Koment

  1. e kam vizituar faqen e viktoria s por nuk po mundem me i porosit diqka nga veshja a ka mundesi a jo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here