aurelagaceDuket se gjërat që ndodhin çdo dite në Shqipëri, dhe pakënaqësitë që ajo ka, janë njësoj sikur edhe para dhjetë vjetësh për këngëtaren Aurela Gaçe.

Ajo, pasditen e së martës ka postuar në rrjetin social facebook një këngë të sajën të kënduar në vitin 2000, ndërsa e ka vlerësuar të duhur edhe për ditët aktuale.

“Ku po shkon kjo botë? Rebelizmi i Aurelës për çfarë ndodhë në këtë botë, e rreth nesh. Kjo këngë është kënduar për herë të parë në vitin 2000. E ka shprehur atë që ndjen, atëherë edhe tani…”, ka shkruar këngëtarja duke sjell bashkë me të ndjenjën e saj për gjërat përreth.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here