Rebel Wilson ndihet si një ëngjëllRebel Wilson është përpjekur të tregojë në MTV Movie Awards se bukuria vjen në të gjitha format dhe përmasat.Aktorja 29 vjeçare suprizoi audiencëm kur u ngjit në skenë me një veshje “provokuese”.

E veshur me pantallona të ngushta lëkurë, reçipeta dhe krah ëngjëlli, Rebel nuk ka la asnjë dyshim se kë po sfidonte.

Dhe sigurisht, çdo grua mund të jetë e bukur edhe pse s’mund të ketë kriteret për të qenë një nga ëngjëjt e Victoria’s Secret.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here