Pas ngatërresës që ndodhi në programin “Your Face Sounds Familiar”, me shpalljen e fituesit të gabuar ka ardhur edhe reagimi i regjisores Vera Grabocka, ajo ka shkruar në rrjete sociale një status në të cilin i kërkon ndjesë këngëtares Beatrix Ramosaj për dhe i ka falenderuar Beatriksin dhe Valonin per sportivitetin me të cilën mirëkuptuan këtë situatë.

“Kur varesh nga teknologjia ka dhe gabime si ky që ndodhi sonte; në një transmetim direkt mund te ndodhin te gjitha.
Fituesja e patentës është në të vertete Beatriks Ramosaj sipas votimit të jurise dhe konkurrenteve.
Kompjuteri nxorri gabimisht në fund te programit, emrin e Valon Shehut si fitues.

Tv Klan dhe Produksioni i kerkojne ndjese fitueses se vertete dhe te merituar, Beaktiks Ramosaj per te kete incident te paqellimshem.

Falenderojme Valonin dhe Beatriksen per sportivitetin me te cilen mirkuptuan kete situate! Per Mediat; Fiton edicionin e dyte Beatriks Ramosaj!
Kompjuteri lajthit. Urime te gjithe kastit te kengetareve per kete eskperience te mrekullueshme!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here