Gjatë ditës së enjte, mediat raportuan se Mariah Carey dhe James Packer i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe se arsyeja e ndarjes ishin shpenzimet e shumta që këngëtarja bënte.

Mirëpo, burime të afërta të këngëtares tregojnë një histori tjetër. Sipas tyre, ishte Mariah ajo që e la miliarderin pasi ai ishte i paqëndrueshëm dhe i dhunshëm.

Miliarderi dyshonte se balerini i këngëtares e ngacmonte atë ku thuhet se dhe ka përdorur dhunë në të, duke i ndaluar dhe hyrjen në disa prej kazinove ku këngëtarja performonte.

mariah-carey-and-james-packer

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here