Reagimi i Zekës pas ndarjes së vajzës nga SeldiPas 4 vitesh romancë me bukuroshen Dafina Zeka, këngëtari Seldi Qalliu i ka dhënë fund lidhjes me vajzën e publicistit të njohur.

“Jemi ndarë me konsensus”, mësohet të ketë thënë këngëtari për mediat, duke shtuar se kjo histori mbaroi normalisht, ashtu siç nisin dhe mbyllen të gjitha.

Përderisa Seldi ka premtuar se do t’i dedikohet 100% muzikës, në anën tjetër Dafina e diplmuar në Arkitekturë para pak kohe ka filluar punën si inxhinere në njërën nga Kompanitë më të mëdha suedeze me renome botërore.

Dafina është vajza e gazetarit Milaim Zeka i cili para disa kohësh, deklaroi se nuk ndërhynte në jetën private të së bijës.

“Vajza ime nuk është traktor, as makinë e prishur që unë t’ia jap apo të mos ia jap dikujt”, pati thënë Zeka i pyetur nëse kishte ndikuar tek lidhja e së bijës me personazhin e showbiz-it shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here