Momentalisht, e gjithë vëmendja është te e dashura e Feros.

Bukuroshja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Londër, Arbenita Ismajli së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale, ndërkohë që tregon se foton ia ka bërë i dashuri i saj, Fero.

“Kur i dashuri nuk ndalet duke më bërë foto”, ka shkruar ajo.

Reperi nga Gjilani, Fero dhe Arbenita tash e një kohë po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

E Arbenita, edhe pse është goxha e angazhuar me karrierë, shpesh vjen në Kosovë për të vizituar të dashurin.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here