Ray J ndihmoi mjaft që Kim Kardashian të bëhej e njohur në botën e showbizit dhe të fillonte një karrierë ndërkombëtare.

Tashmë që ajo është në qendër të vëmendjes dhe po shijon dashurinë e re në krahët e Kanye West, ka ardhur ora që edhe raperi i njohur Ray J të tërheqë pak shkëlqim nga ish e dashura e tij, duke marrë pjesë në një kampanjë shumë sensuale, ku reklamohet një produkt kozmetik për kujdesin e fytyrës së meshkujve.

Ray J përqafon fort aktoren Sophie Monk dhe fotografët nuk ndalen as edhe një çast duke fiksuar këto momente. Aktorja 31-vjeçare hyri në pishinë topless dhe Ray J e mbulon me petale trëndafilash

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here