Pasi u largua si velinë nga emisioni ‘Xing me Ermal Mamaqin’, Rashel Kolaneci rikthehet sërish në Klan.

Ajo ka treguar me anë të një postimi në Insta Story se do të jetë pjesë e ‘Duplex Shoë’.

Ditën e shtunë nis sezoni i ri i spektaklit të humorit  dhe Rashelin do të jetë pjesë e trupës së aktorëve. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/rashel-kolaneci-rikthehet-ne-ekran-zbulon-e-mis-624724/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here