Rashel Kolaneci vijon me postimet e saj tunduese.

Teksa është duke u relaksuar me disa ditë pushimesh bregdetare, ish velina sexy e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin nuk ka harruar të ndajë për miqtë e saj në Instagram disa foto të nxehta.

Pas publikimeve  me bikini që i nxirrnin më pah trupin e saj me forma të lakuara, Rashel këtë herë ka zgjedhur të bëhet paksa kreative.

Ajo ka mbuluar gjoksin e saj me guacka deti. Kaq ka mjaftuar dhe fansat i janë vërsulur me komente duke i shprehur adhurimin që kanë për trupin e saj. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here