Ajo është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.

Thuajse çdo lëvizje e saj merr vëmendje dhe bëhet pjesë e mediave rozë.

Linjat e saj trupore, por edhe pozat provokative e kanë bërë të famshme Rashel Kolanecin.

Në një fustan të kuq, ngjitur për trupi, modelja duket kaq ‘flakëruese’, në pah i vë këmbët e mbushura.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here