Ramushi “relaksohet” në holl të KuvenditLideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, duket se ka shfrytëzuar çaste nga dita e mundimshme për të pushuar.

Ai ka shfrytëzuar hollin e Kuvendit të Kosovës, për të pushuar dhe për t’u relaksuar.E këtë ai e ka bërë në një divan aty pranë sallës së Kuvendit, ku kamera e Klan Kosovës e ka zënë të shtrirë.

Ai në atë moment është habitur, transmeton Telegrafi.Por, nuk ka asgjë jo normale që ai të pushojë.

Megjithatë, pikëpyetje është nëse atij i është ndërprerë biseda, apo ndonjë lojë që luante për relaksim si Subway Surf apo Fruit Ninja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here