Ramushi “në duel” me Nuri SeferinRamush Haradinaj, lideri i AAK-së, njihet për afinitetin e tij dhe dashurinë ndaj sporteve luftarake.

Një prej politikanëve me jetën private më në interes të mediave, ka publikuar një foto me Nuri Seferin, pasi u takua me të, shkruan Telegrafi.

Poza është tipike prej boksierëve dhe nuk duhet të habitemi për këtë.

Ramush Haradinaj ishte ushtarak dhe është dashamir i sporteve luftarake andaj edhe ai sigurisht se mund ta ftojë Seferin në duel, ani pse ky i fundit është profesionist.

Ramushi “në duel” me Nuri Seferin

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here