Ramushi kapet 'mat' mes dy bukurosheve në TiranëRamush Haradinaj i AAK-së, duket se po shijon qëndrimin e tij në Tiranë, ku në një foto të postuar në rrjetet sociale ndodhet mes dy prezantueseve shqiptare.

Por sigurisht që ia nuk është vetëm.

Mes prezantueseve Mira Kazhani dhe Anjeza Maja, Ramushi është i shoqëruar edhe me bashkëshorten e tij.

Ramushi kapet 'mat' mes dy bukurosheve në Tiranë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here