Ramushi bën show në PortokalliI ftuar në emisionin “Portokalli”, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, përveç që ka folur për tema politike ka treguar edhe njëherë sens për humor dhe muzikë.

Në fund të emisionit, derisa në sfond dëgjohej melodia e këngës “O moj Kosovë, o moj bukuroshe” , Haradinaj nuk është përmbajtur dhe ia ka kris këngës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here