Ramush Haradinajt i është bërë djali shokKryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj vazhdon të jetë bjeshkatar i pasionuar. Gati çdo vikend, Haradinaj bashkë me miq dhe aktivistë të AAK-së vizitojnë ndonjërën nga bjeshkët e Kosovës.

Por, për dallim prej herëve tjera, Haradinaj sot me vete e kishte edhe djalin e madh, Gjinin, transmeton lajmi.net.

Me të birin dhe miqtë e tij, Haradinaj sot vizitoi bjeshkët e Sharrit dhe liqenin e Jazhnicës.

Ramush Haradinajt i është bërë djali shok

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here