Ramush Haradinaj zbardh disa të pathëna rreth jetës privatRamush Haradinaj, lideri i AAK-së ka qenë mysafirë në emisionin “n’Kosov Show”.

Haradinaj ka zbardhur disa të pathëna rreth jetës private si i ri.

Ai njihet se pëlqen shumë muzikën tradicionale shqiptare, por ka ish-deputeti kosovar ka zbuluar se dëgjon edhe muzikë të huaj.

“Dëgjoj edhe muzika të reja, por ato të vërtetat. Rap dhe R’n B ka lind në vitet e ’70. Bob Marley, Tracy Chapman, Bob Dylan, Joe Cocker dhe aktualisht Adele është më e mira”, tha Haradinaj. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here