Ramiz Lladrovci i bleu edhe qen vajzës së tij bukuroshe! Kosovare Lladrovci, vajza e kryetarit të komunës së Drenasit, përveç se ka një jetë shumë luksoze ajo tani paska blerë edhe një qen!

Në një fotografi që ajo ka bërë publike në rrjetin social Facebook, shihet së bashku me një qenush, ku duket se kalojnë momente të mira duke shëtit, dhe duke shijuar të ftohtin e borën e këtij dimri, shkruan GazetaBlic.com.

Ramiz Lladrovci i bleu edhe qen vajzës së tij bukuroshe!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here