Ramdan Krasniqi – Dani publikon “Keq ma ke ba”Këngëtari i njohur i muzikë popullore Ramdan Krasniqi – Dani ka publikuar këngën e tij më të re “Keq ma ke ba”.

Kjo këngë është lansuar me rastin e festave të fundvitit, në programet festive për Vitin e Ri 2017.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Ilir Berani, gjersa për orkestrimin është kujdesur Virusi.

Kënga është rtimike dhe pritet të jetë një tjetër sukses i këngëtarit pejan. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here