Rama, Meta e Haradinaj bashkë në dasmëKryeministri Edi Rama, kryeparlamentari Ilir Meta dhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, bashkë me gratë e tyre, kanë qenë të pranishëm në një dasëm.

Megjithatë, nuk dihet më shumë detaje se në cilën dasëm kanë qenë ata dhe nëse ajo është bërë në Shqipëri, apo Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here