Aktorja e mirënjohur e teatrit dhe kinemasë, deputetja Rajmonda Bulku ka qenë e ftuar në ekspozitën kushtuar Nënë Terezës nga kryetarja e Parlamentit, Topalli.

Pasi ka takuar të pranishmit dhe ka shkëmbyer disa biseda me të njohurit e saj, Rajmonda ka bërë një shëtitje në sallonin ku qëndronin të varura pikturat duke i shijuar ato e vetme, pa shoqërinë e ndokujt.

Përveç look-ut që gjithmonë është kuruar mirë nga ana e Bulkut, së fundmi vihet re edhe eleganca e saj, si rezultat i dietave që deputetja ka bërë së fundmi. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here