Rafaela e dashura e Mario Balotellit duket se ka vendosur të “hakmerret” sipas mënyrës së saj ndaj të dashurit që e ka tradhëtuar kohët e fundit.

24 vjeçarja Rafaella Fico ishte duke performuar së fundi në një kërcim seksi në spektaklin televiziv “Isola Dei Famosi” dhe u ngjit në skenë së bashku me dy meshkuj që e kanë ndjekur në lëvizjet e saj provokative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here