Bar Rafaeli është xhiruar teksa kërcen toples me bikini.

Nëse supermodelja do të kishte zgjedhur një profesion tjeter të ishte atlete padyshim do ishte ndër të parat.

26 vjecarja ka bërë një foto e ngrirë në ajër dhe i ka postuar në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here