Weisz thotë se ajo bën një jetë shumë normale, edhe pse është një aktore fituese e çmimit Oskar.

Ylli i Hollywoodit, e cila ka djalin trevjeçar Henry me të fejuarin e saj, regjisorin Darren Aronofsky, thotë se jeta e saj në shtëpi është shumë e thjeshtë.

“Sigurisht, nuk është e zakonshme kur vishesh në fustane për të ecur nëpër qilimin e kuq dhe të udhëtosh nëpër botë dhe të qëndrosh në hotele me pesë yje”.

“Unë nuk punoj në fabrikë. Por e përcjell Henryn në shkollë, e marr atë. Jam e interesuar të luaj femrat e jashtëzakonshme (në filma), por kam një jetë të zakonshme”, ka thënë aktorja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here