Quentin Tarantino ka ende dhe 14 vjet kohe per te realizuar te gjithe projektet qe ka skicuar ne mendjen e tij.

Regjisori Tarantino dha nje interviste per faqen e internetit SeattlePi.com, ku ka theksuar se do dale ne pension ne moshen 60 vjecare.

Por ai thekson se para se te braktise perfundimisht sheshin e xhirimeve ka ne plan te realizoje “Kill Bill 3” dhe nje film western.

Mendoj edhe per nje komedi romantike por edhe nje film me gangstere”, shprehet Tarantino.

Regjisori amerikan mori vetem nje cmim “Oscar” per aktorin me te mire jo protagonist me Christopher Waltz ne filmin “Bastarde pa lavdi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here