“Queen B” tregon që është patriote Beyonce përveç që është njëra ndër femrat më seksi dhe të buzëqeshura të skenës Hollyëoodiane, ajo ka treguar edhe një pjesë tjetër të sajën.

E ashtuquajtura “Queen B”, apo “Mbretëresha B”, ka treguar që është edhe mjaftë patriotike teksa duket duke pozuar përpara flamurit amerikan për revistën britanike, BEAT.

Ajo është shfaqur me një kostum banjoje në vija të kuqe e të bardha ndërsa duket që është krenare për flamurin i cili valëvitet prapa saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here