Qe qysh ju përshëndet Luana VjollcaJemi mësuar tashmë që këngëtaret tona të sjellin çdo ditë foto të reja provokuese nga përditshmëria.Një ndër to është edhe këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde, së fundmi ka postuar në Instagram një foto “palidhje”, me të cilën i përshëndet fansat.

“Veç për t’ju thënë Tung”, ka shkruar këngëtarja sipër fotos së publikuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here