Grupi muzikor NRG Band ka publikuar videoklipin e këngës me titull “Qa po bojm na sonte”.

Videoklipi i këngës që është realizuar në Itali, ishte paralajmëruar më herët nga grupi, me përshkrimin si ”videoklip në një format jo të zakontë”.

Ndërkohë, vokalisti i grupit, Besnik Qaka në fillim të muajit korrik do të paraqitet në gjykatë, pasi po përballet me akuzën për marrëdhënie me një të mitur disa vite më parë. Ai është deklaruar i pafajshëm dhe ka shprehur besimin se gjykata do e dëshmojë pafajësinë e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here