Kate Upon është e famshme falë statusit si vajza e kopertinës 2012, të Sport Illustrated.

Pasi ka sfiluar në pasarela e ka marrë pjesë në kopertinat e revistave të cdo tipi, ja tek kthehet në shtëpi, në botën e sportit, që ja dedikon të gjithë famën e saj.

Në këto pamje e shohim në Madison Square Garden, në Neë York, teksa merr pjesë në ndeshjen midis Neë York Knicks dhe Los Angeles Clippers, ku ajo i dërgon puthje virtuale nëpërmjet fotografëve të gjithë fansave të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here