Në fotografitë e saj në ‘facebook’ ka shtuar edhe një fotografi të re këngëtarja Rezarta Shkurta.

Është kjo fotografi po e sjellim sot të botuar, tek shihet duke u puthur me të fejuarin e saj, Ermalin. Duket se këtë fotografi ajo e ka bërë gjatë xhirimit të një videoklipi paraprak.

Ajo ka marrë komente të ndryshme për këtë fotografi nga miq të afërm dhe të tjerë, duke i thënë se janë çifti më i mrekullueshëm që ata njohin.

Rezarta ishte banore e shtëpisë VIP, ‘reality show’ ky që përfundoi para disa ditësh.

Ndërkohë do të mbahet mend për largimin e saj me vetë dëshirë nga VIP Shpija e Kosovës, pasi nuk arriti të krijonte raporte të mira me asnjërën nga vajzat brenda saj.

1 Koment

  1. po ku me kriju raporte te mira kur ti krejt lop ishe un sedi qysh po te man qaj burr qka po i pelqen te ti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here