Puthja lesbike e Encës“Asgjë përveçse dashuri. Në Gjilan me një fanse të lezetshme”.

Kështu shkruante Enca, duke postuar një foto të saj, e cila ka shkaktuar një tërmet me komente dhe meme në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here