Puthen Clooney e CanalisGeorge Clooney, 48 vjeç si duket është i dashuruar në Elisabetta Canalis e cila është vetëm 30 vjeçe.Si duket kan filluar një marredhenie intime reale apo jane duke fshehur dicka  ‘të hidhura’ të jetes se tyre.

Sidoqofte me në fund puthja është dhene. Në një restorant sushi ne Rome, Elisabetta Canalis dhe George Clooney me në fund janë shfaqur ashtu sikurse të gjithë mezi e prisnin qe kjo te ndodhe.

Revista italiane “Chi”ka  publikuar në numrin e radhes disa foto të çiftit.A thua do të ketë një Dasme?

Por mediat flasin për një ceremoni në Meksike…!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here